Firma Beditom- Z.Bednarczyk Sp.J. powstała w1995 i od początku działa na rynku bram drzwi i automatyki  dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego.

W roku 1999 jako jedna z pierwszych w Polsce uruchomiła produkcję segmentowych bram przemysłowych i garażowych.

W roku 2004 wdrożyliśmy System ISO 9001;2000 w zakresie produkcji i montażu segmentowych bram garażowych i przemysłowych.

W kolejnych latach stopniowo powiększyliśmy gamę oferowanych wyrobów. Od początku istnienia współpracujemy z wiodącymi firmami w europie i na świecie w zakresie dostaw komponentów do produkcji bram,  jak również automatyki do bram. Tworzymy wspólnie oryginalne, nowatorskie rozwiązania.

Dzięki  wieloletniemu doświadczeniu, zespołowi o wysokich kwalifikacjach oraz współpracy z najlepszym firmami z branży możemy zaoferować naszym klientom najwyższą jakość produktów i obsługi w kraju oraz w Europie poprzez sieć autoryzowanych przedstawicieli.

Beditom dla Domu

BRAMY GARAŻOWE

Brama garażowa segmentowa Beditom przeznaczona jest do zabudowy otworów bramowych w budownictwie jednorodzinnym. Zbudowana jest z prowadzeń pionowych, poziomych podwieszanych do sufitu i stalowego izolowanego płaszcza bramy. Konstrukcja bramy wykonana jest z elementów stalowych ocynkowanych. Brama uszczelniona jest po całym obwodzie i między segmentami. Segmenty płaszcza bramy izolowane są bezfreonową pianką poliuretanową gr. 40 mm. Bramy dostępne w wersji ręcznej lub automatycznej.

Dowiedz się więcej

DWUSKRZYDŁOWE BRAMY GARAŻOWE

Bramy dwuskrzydłowe to najbardziej tradycyjne zamknięcie garażu. Zastosowanie i adaptacja najnowszych osiągnięć technologicznych jest gwarancją, że tradycyjne konstrukcje są wciąż atrakcyjne.

Dowiedz się więcej

BRAMY GARAŻOWE AUTOMATYCZNE

Bramy automatyczne powstały dzięki partnerstwu pomiędzy Beditom i firmą niemiecką Berner, która od ponad 60 lat oferuje udoskonala napędy do bram garażowych. Dzięki tej współpracy nasze bramy automatyczne posiadają unikatowe zalety. Ponadto jakość i niezawodność oraz najbardziej zaawansowana technologia to podstawowy powód, który zdecydował, aby nasze bramy automatyczne wyposażyć w automatykę Berner, produkowaną specjalnie do naszych bram garażowych. Dzięki takiemu wyborowi klient otrzymuje produkt na najwyższym poziomie. Wszystkie elementy automatyki produkowane są w Niemczech, są starannie wyselekcjonowane, testowane i dostosowane do naszych bram garażowych.

Dowiedz się więcej

AUTOMATYKA DO BRAM GARAŻOWYCH

W zakresie automatyki do bram garażowych współpracujemy tylko z najlepszymi firmami europejskimi. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej

AUTOMATYKA DO BRAM WJAZDOWYCH

W zakresie automatyki do bram garażowych współpracujemy tylko z najlepszymi firmami europejskimi. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej

BRAMY PRZESUWNE

JAKOŚĆ TWORZONA Z PASJĄ Aluminiowe bramy przesuwne klasy premium Dla osób ceniących indywidualizm i wysoką precyzję wykonania. Zastosowanie w naszych bramach przesuwnych stopu aluminium o wysokiej twardości wraz z opatentowanym systemem łączenia, konstrukcja niespawana, czynią ją antykorozyjną i stabilną w całym okresie użytkowania. Bezpieczne szklane wypełnienie w szerokiej gamie kolorystycznej z możliwością umieszczenia dodatkowych aplikacji np. numerów, loga, nazw firmy itp. wraz ze zintegrowanym napędem stanowi idealne uzupełnienie.

Dowiedz się więcej

DRZWI PRZYGARAŻOWE

Drzwi przygarażowe tworzą wraz z ofertą bram segmentowych idealną kompozycję architektoniczną. Wypełnienie wykonane jest z elementów konstrukcyjnych z których zbudowane są segmenty bram garażowych. Drzwi są ocieplane, jednoskrzydłowe (lub dwuskrzydłowe ze skrzydłem biernym) do zastosowań w budownictwie jednorodzinnym lub przemysłowym.

Dowiedz się więcej

Beditom dla Firm

BRAMY PRZEMYSŁOWE

Bramy przemysłowe Beditom przeznaczone są do zabudowy otworów bramowych zarówno w budownictwie przemysłowym jak i komercyjnyo-handlowym. Z uwagi na doskonałe właściwości użytkowe i funkcjonale idealnie nadają się do wszelkich obiektów użyteczności publicznej, zakładów przemysłowych, garaży zbiorczych, myjni, warsztatów, magazynów itp.

Dowiedz się więcej

BRAMY PRZEMYSŁOWE – AUTOMATYKA

Innowacja jest siłą napędową firmy GfA. Wiele rozwiązań opracowanych przez GFA stało się standardem branżowym. Ponad 60 letnie doświadczenie w połączeniu z najnowszą technologią wspieraną komputerowo i restrykcyjną kontrolą jakości powoduje, że dostarczane produkty są najwyższej światowej jakości. Perfekcyjnie zaprojektowana gama napędów oraz sterowników pozwala na indywidualne dopasowanie zestawu automatyki bramy do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Użycie komponentów najwyższej jakości zapewnia bezawaryjną pracę przez wiele lat.

Dowiedz się więcej

DRZWI PRZEMYSŁOWE

Ocieplane drzwi jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe ze skrzydłem biernym do zastosowań w budownictwie przemysłowym.

Dowiedz się więcej

BRAMY COMPACTDOOR

Kompaktowa budowa tych bram polegająca na tym, że płaszcz bramy składa się w nadprożu w trakcie otwierania, spełnia szczególne wymagania techniczne, gdzie tradycyjne rozwiązania nie znajdują zastosowania. Dzięki czemu brama nie tylko zajmuje mniej miejsca, lecz jest także łatwa do otwarcia i utrzymania. Są to bramy niewyważone standardowo wyposażone w silnik elektryczny wyważający płaszcz bramy jak również umożliwiający ich łatwą obsługę.

Dowiedz się więcej