Firma HANBUD od powstania pomagała w realizacji marzeń o własnym domu. Początkowo działalność firmy skupiała się na dystrybucji materiałów budowlanych. Od kilkunastu lat jesteśmy producentem pokryć dachowych. W naszej ofercie są blachodachówki modułowe, blachodachówki cięte na wymiar oraz blachy trapezowe. Na przestrzeni lat asortyment firmy uległ rozszerzeniu. Wprowadzone zostały nowe linie technologiczne do produkcji blachodachówek, paneli dachowych na rąbek oraz blach trapezowych..

BLACHY TRAPEZOWE

Blachy trapezowe powstają z ocynkowanej lub alucynkowej stali. Są powleczone dodatkowymi powłokami ochronnymi, które chronią pokrycie dachu przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Do zalet blach trapezowych należy ich niska waga, korzystna cena i łatwość montażu.

 

Sprawdź ofertę

Blachodachówki modułowe

Blachodachówka modułowa to tańsza alternatywa dla tradycyjnych dachówek. Ma niską wagę i łatwo dopasować ją do dachów o nietypowej konstrukcji. Pokrycie wyróżnia się swoją trwałością oraz odpornością na uszkodzenia i korozję.

 

Sprawdź ofertę

Blachodachówki cięta na wymiar

Blachodachówka to lekkie, trwałe i ekonomiczne pokrycie dachowe ze stalowym rdzeniem. Nasze wyroby są zabezpieczone powłokami ochronnymi przed korozją oraz innymi uszkodzeniami. Dzięki bardzo wysokiej jakości produkty zachowują doskonały stan techniczny i wizualny przez wiele lat.

 

Sprawdź ofertę

Panele dachowe na rąbek

Panele dachowe na rąbek to łatwe w montażu pokrycie o niskiej wadze i oryginalnym wyglądzie. Sprawdzają się zarówno na dachach o niewielkim, jak i dużym kącie nachylenia. Wykorzystywane są również jako panele elewacyjne.

 

Sprawdź ofertę