Płyty warstwowe ścienne i dachowe

Obecnie trudno sobie wyobrazić budownictwo, szczególnie halowe użyteczności publicznej, przemysłowe i rolnicze (przechowalnie, chłodnie, mroźnie, pomieszczenia dla zwierząt hodowlanych) bez obudowy (ściany osłonowe, dachy) w postaci płyt warstwowych, zwłaszcza z płyt w okładzinach metalowych.

PIRTECH Standard

Płyty warstwowe ścienne PIRTECH ściana STANDARD z rdzeniem z pianki poliuretanowej (widoczne mocowanie) o maksymalnej szerokości modularnej 1150 mm pozwalają na prosty i szybki montaż do różnego rodzaju konstrukcji za pomocą odpowiednich łączników przelotowych. Unikatowo zaprojektowane styki podłużne (zamki) typu pióro-wpust, zapewniają bardzo dobrą szczelność, ognioodporność oraz szybki montaż.

Dowiedz się więcej

PIRTECH Plus

Płyty warstwowe ścienne PIRTECH ściana PLUS z rdzeniem z pianki poliuretanowej (ukryte mocowanie) o maksymalnej szerokości modularnej 1050 mm pozwalają na prosty i szybki montaż do różnego rodzaju konstrukcji za pomocą odpowiednich łączników przelotowych.

Dowiedz się więcej

PIRTECH Chłodnia

Płyty warstwowe ścienne PIRTECH ściana CHŁODNICZA z rdzeniem z pianki poliuretanowej (widoczne mocowanie) o maksymalnej szerokości modularnej 1150 mm pozwalają na prosty i szybki montaż do różnego rodzaju konstrukcji za pomocą odpowiednich łączników przelotowych.

Dowiedz się więcej

PIRTECH Dach

Płyty warstwowe dachowe PIRTECH Dach z rdzeniem z pianki poliuretanowej (widoczne mocowanie). Obok ścian osłonowych, płyty warstwowe najczęściej stosowane są także jako element pokrycia dachowego. Zapewniają one stosunkowo prosty i zautomatyzowany montaż w ramach systemu, co znacznie przyspiesza proces budowy obiektu. Ze względu na zupełnie inne naprężenie i obciążenia, którym podlegają płyty warstwowe dachowe, zazwyczaj zewnętrzna okładzina blaszana ma profil trapezowy o dużym skoku, zapewniającym odpowiednią sztywność, wymaganą na dachu.

Dowiedz się więcej

IZOPIR – Izolacja

Płyty warstwowe izolacyjne IZOPIR z rdzeniem z pianki poliuretanowej mają szereg zastosowań w izolacji:

  • dachów
  • elewacji podsadzek
  • ogrzewanie podłogowe

 

Dowiedz się więcej

WOOLTECH Ściana

Płyty warstwowe ścienne z rdzeniem z wełny mineralnej (widoczne mocowanie) stosowane są zwłaszcza w budownictwie halowym, przemysłowym i użyteczności publicznej (centra handlowe, centra magazynowe, hale sportowe, itp.).

Dowiedz się więcej

WOOLTECH Ściana PLUS

Płyty warstwowe ścienne z rdzeniem z wełny mineralnej PWS2-MW – drugiej generacji (ukryte mocowanie) to doskonały produkt przeznaczony do budownictwa inwestycyjnego. W szczególności są polecan do budowanitwa halowego, przemysłowego, użyteczności publicznej (hale sportowe, widowiskowe, centra magazynowe, centra handlowe itd.).

Dowiedz się więcej

WOOLTECH Dach

Płyty warstwowe dachowe w rdzeniem z wełny mineralnej (widoczne mocowanie) stosowane są w lekkiej zabudowie przemysłowej i komercyjnej. Dzięki profilowaniu trapezowemu powłoki zewnętrznej, oferują zwiększoną nośność przekrycia dachowego a także bardzo dobre właściwości odwadniające.

Dowiedz się więcej

WOOLTECH Eko

Płyty warstwowe ścienne z rdzeniem z wełny mineralnej (widoczne mocowanie) stosowane są zwłaszcza w budownictwie halowym, przemysłowym i użyteczności publicznej (centra handlowe, centra magazynowe, hale sportowe, itp.). Wełna EKO to płyty o obniżonej gęstości, a co za tym idzie niższej masie, co pozwala na ograniczenie elementów nośnych.

Dowiedz się więcej