W 1957 roku, założyciel firmy Lou Fisher, innowator i biznesmen z Nowej Zelandii, wynalazł pierwszą na świecie stalową dachówkę powlekaną łupkami kamiennymi. W ciągu następnych pięciu dekad ta koncepcja została opracowana z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii umożliwiających Dachom AHI szybki rozwój z czterema zakładami produkcyjnymi na czterech różnych kontynentach, włączając Europejska siedziba w Belgii. Marka Gerard należy do międzynarodowej Grupy RoofTG, której właścicielem jest firma IKO Industries.  Ogólnoświatowa organizacja, zatrudniająca ponad 3500 pracowników, w ponad 25 zakładach produkcyjnych na całym świecie.

GERARD CLASSIC

Zaprojektowane dla domów, które wymagają odważniejszego i solidniejszego dachu. Dachówka z posypką z kamienia naturalnego GERARD Classic łączy innowacyjność z tradycyjnym urokiem.

 

Sprawdź ofertę

GERARD DIAMANT

Dachówka z posypką z kamienia naturalnego GERARD Diamant – inspirowana jednym z najtwardszych i najbardziej wytrzymałych materiałów znanych ludzkości. Pozwala o 10% skrócić czas montażu i zmniejszyć jego koszty.

 

Sprawdź ofertę

GERARD HERITAGE

Ponadczasowe i eleganckie dachówki GERARD Heritage mają rzeźbiony profil, typowy dla tradycyjnych terakotowych dachówek, jakie można znaleźć w regionie śródziemnomorskim.

 

Sprawdź ofertę

GERARD MILANO

Inspirowane tradycyjnym, rzymskim wzorem, dachówki GERARD Milano mają gładki, czysty i klasyczny wygląd. Ich ponadczasowy profil wyraźnie podkreśla ich styl szczególnie na dachach o stromym spadzie.

 

Sprawdź ofertę

GERARD CORONA

Dachówka z posypką z kamienia naturalengo GERARD Corona została zaprojektowana tak, aby odtwarzać wygląd i estetykę ręcznie wykonanego gontu z prawdziwego drewna, przeniesionego do XXI wieku i posiadającego zalety najnowocześniejszych technologii firmy GE

 

Sprawdź ofertę

GERARD SENATOR

GERARD Senator, podkreślając styl, sprawdza się zarówno we współczesnej jak i tradycyjnej architekturze. Ma charakterystyczne teksturowane, pionowo prążkowane wykończenie, które doda Twojemu dachowi solidności i charakteru.

 

Sprawdź ofertę

GERARD ALPINE

Nowe dachówki GERARD® Alpine slate inspirowane są tradycyjnymi dachami z alpejskich domów. Doskonałe połączenie wyjątkowego designu, z typową dla gerarda trwałością i najwyższą jakością.

 

Sprawdź ofertę

GERARD ELEGANTA

Nowy panel dachowy GERARD ELEGANTA to harmonia i funkcjonalność – prostokątny kształt współgra z dzisiejszym pragnieniem prostoty i piękna.

 

Sprawdź ofertę