Budmat jest wiodącym producentem blachodachówki i innych pokryć dachowych z ponad 30-letnim doświadczeniem. Wokół dachów toczy się całe życie firmy.Sięgamy po nowe technologie żeby dawać Klientom najlepsze jakościowo rozwiązania, a cel na najbliższe lata to „PRZYSZŁOŚĆ DACHU”

Blachodachówki pod wymiar - Aria

Jedna z najbardziej eleganckich blachodachówek na polskim rynku. Jedna z najbardziej eleganckich blachodachówek na polskim rynku. Aria to szeroka paleta kolorów, a także kształt, który podkreśli urodę każdego budynku. Aria to gwarancja nawet na 30 lat.

Dowiedz się więcej

Blachodachówki pod wymiar - Sara

Blachodachówka Sara to jedna z najbardziej rozpoznawalnych oraz renomowanych blachodachówek na rynku. Sara to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i renomowanych blachodachówek na rynku. Złoty Medal MTP BUDMA 2001 i "Certyfikat Najlepsza Polska Jakość 2010" – to tylko niektóre nagrody, które otrzymała Sara. Sara dostępna jest w jednym z wielu kolorów. Dzięki temu idealnie wkomponuje się w otaczającą architekturę.

Dowiedz się więcej

Blachodachówki pod wymiar - Zefir

Jedna z najbardziej ekonomicznych blachodachówek dostępnych na polskim rynku.Zefir posiada wydłużony moduł - to sprawia, że jest to najbardziej ekonomiczna blachodachówka na rynku. Łączymy trwałość z estetyką, łatwość montażu z kolorystyką. Zefir to piękny dach na wiele lat. Zefir to gwarancja nawet na 30 lat.

Dowiedz się więcej