Stalowe dachy Ruukki chronią domy od ponad 60 lat. Ich trwałość i jakość jest niezrównana. W naszej ofercie kolorów i stylów z pewnością znajdziesz idealną opcję dla swojego domu, niezależnie od tego, czy jest on nowoczesny czy tradycyjny.

Ruukki Hyygge

Płaska blachodachówka modułowa Ruukki Hyygge. Prosta forma szczęścia. Ruukki® Hyygge to innowacyjny produkt dachowy, który dzięki prostej i eleganckiej formie doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy architektoniczne. Produkt występuje w dwóch wariantach: z przetłoczeniami i bez przetłoczeń, co pozwala uzyskać trzy różne wzory pokrycia dachowego.

Dowiedz się więcej

Ruukki Frigge

Ruukki® Frigge to nowoczesny i estetyczny dach na każdą kieszeń. Prosta, ciekawa forma oraz szeroki wybór powłok i kolorów blachodachówki modułowej Ruukki Frigge – to cechy, które pozwolą spełnić oczekiwania każdego Klienta. Blachodachówka Ruukki Frigge posiada szereg unikalnych cech wpływających pozytywnie na proces montażu, użytkowania oraz wygląd całego dachu.

Dowiedz się więcej

Ruukki Finnera

Blachodachówka modułowa Ruukki Finnera. Najbardziej inteligentny dach na rynku. Innowacyjny model stalowego pokrycia dachowego Finnera® sprawia, że Twój dach jest nie tylko piękny, ale także wyjątkowo trwały i praktyczny. Nowatorskie wyprofilowanie przedniej krawędzi arkusza umożliwia uzyskanie zadziwiająco gładkiej powierzchni dachu bez widocznych połączeń. Modułowy, wysokiej jakości dach, możesz otrzymać prosto z magazynu w postaci kompletnego pakietu, gwarantującego łatwy, sprawny i błyskawiczny montaż. Dzięki temu masz więcej czasu dla swoich bliskich.

Dowiedz się więcej

Ruukki Adamante

Kiedy liczy się styl, wybór staje się prosty. Blachodachówka Ruukki Adamante to pokrycie dachowe idealne dla tych, którzy szukają sposobu na podkreślenie wyjątkowego charakteru swojego domu. Blachodachówka Adamante, o wyraźnym i eleganckim kształcie profilu, doskonale zaspokoi Twoje pragnienie piękna i harmonii.

Dowiedz się więcej

Ruukki Monterrey Grand

Ruukki Monterrey Grand to blachodachówka dostarczana w arkuszach ciętych na wymiar. Klasyczny kształt blachodachówki, o charakterystycznym przetłoczeniu sprawia, że dach zyskuje spokojny wygląd. Początek arkuszy cięty po fali poprawia estetykę połączeń i wygląd krawędzi dachu.

Dowiedz się więcej

Ruukki Classic Design C

Ruukki Classic Design C to wysokiej klasy pokrycie dachowe zaprojektowane z dbałością o każdy detal i wyjątkową estetykę. Gładkie panele blachy na rąbek zatrzaskowy, stanowią wzór klasycznego piękna dachu. Innowacyjne cechy produktu, dostępność paneli w 3 różnych szerokościach i ciętych na wymiar oraz szereg dodatkowych udogodnień sprawiają, że montaż dachu przebiega sprawnie i szybko.

Dowiedz się więcej

Ruukki Classic Design M

Ruukki Classic Design M to wysokiej klasy pokrycie dachowe zaprojektowane z dbałością o każdy detal i wyjątkową estetykę. Mikroprofilowanie powierzchni paneli blach na rąbek stojący zatrzaskowy, stanowi wzór klasycznego piekna dachu. Innowacyjne cechy produktu, dostępność paneli w 3 różnych szerokościach i ciętych na wymiar oraz szereg dodatkowych udogodnień sprawiają, że montaż przebiega sprawnie i szybko, a efektem jest piękny i funkcjonalny dach.

Dowiedz się więcej

Ruukki Classic Design D

Ruukki Classic Design D to wysokiej klasy pokrycie dachowe zaprojektowane z dbałością o każdy detal i wyjątkową estetykę. Panele blachy na rąbek stojący zatrzaskowy, stanowią wzór klasycznego piękna dachu. Innowacyjne cechy, wzdłużne przetłoczenie paneli ciętych na wymiar oraz szereg dodatkowych udogodnień sprawiają, że montaż dachu przebiega sprawnie i szybko, a efektem jest piękny i funkcjonalny dach.

Dowiedz się więcej

Ruukki Classic M

Ruukki Classic M wysokiej klasy pokrycie dachowe o unikalnym wyglądzie przypominającym tradycyjny dach na rąbek stojący. Profil tej blachy podkreśla nowoczesny i elegancki styl dachu dzięki zastosowaniu mikroprofilowania wzdłużnego na całej powierzchni arkusza. Mikroprofilowanie usztywnia panele dachowe, dzięki czemu są one mniej podatne na falowanie. Mikroprofilowanie wpływa na estetykę i wykończenie całego dachu.

Dowiedz się więcej

Ruukki Classic D

Ruukki Classic, z profilem przypominającym tradycyjny dach z rąbkiem stojącym, to wysokiej jakości pokrycie o unikalnym wyglądzie. To skromny, ale szykowny i ponadczasowy wybór, odpowiedni dla różnych stylów architektonicznych.

Dowiedz się więcej

Ruukki Classic Silence D

Ta wersja klasycznej blachy dachowej zaprojektowana została dla odbiorców oczekujących od swoich dachów wszystkiego, co najlepsze. Ruukki Classic Silence to wysokiej jakości pokrycie dachowe składa się z prefabrykowanych paneli, które mają specjalnie ukształtowane krawędzie, umożliwiające ich łączenie na zatrzask, co przypomina tradycyjny rąbek stojący.

Dowiedz się więcej

Ruukki Profil T20

Blacha trapezowa T20 stanowi oparte na prostych liniach rozwiązanie dla różnorodnych potrzeb dachowych, od współczesnych domów jednorodzinnych po renowacje budynków wiejskich. Ze względu na liniową i sztywną formę arkuszy, profil trapezowy T20 cechuje estetyczny i przyjemny wygląd. Blacha trapezowa jest łatwa w montażu. Można ją układać nie tylko na nowych konstrukcjach, ale na istniejących już krokwiach w przypadku remontów dachów. Blacha trapezowa, profil T20 występuje w opcji dachowej i elewacyjnej.

Dowiedz się więcej

Ruukki Profil T35

Profil T35 to typowy profil trapezowy o podwyższonej wysokości, dodatkowo posiadający przetłoczenia wzdłużne zwiększające sztywność arkusza. Wyrazisty kształt profilu sprawia, że produkt doskonale sprawdza się na dużych połaciach dachowych tj. obiekty handlowe, przemysłowe i usługowe. Profil blachy trapezowej T35 występuje w opcji dachowej i elewacyjnej.

Dowiedz się więcej